Realitný agent

     PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, 917 01 Trnava


Služba realitnej kancelárie PAKTIV s.r.o., - "Realitný Agent kupujúceho"

Máte záujem si kúpiť nehnuteľnosť na trvalé bývanie alebo investíciu za čo najvýhodnejších cenových podmienok a bez nepríjemných prekvapení?
Ste časovo zaneprázdnený a nebaví vás hľadať na realitných portáloch ponuky, ktoré už dávno nie sú aktuálne?
Tak pre vás tu máme službu "Realitný Agent kupujúceho"
Vaším rozhodnutím o tejto službe urobíte najlepšiu možnú kúpu v rozumnom čase a bez akýchkoľvek zbytočných stresov. Počas celého procesu kúpy sa budete môcť spoľahnúť na Vášho osobného realitného makléra,  ktorý sa v problematike pohybuje každodenne, má prehľad o cenách na trhu, a práve preto bude rozumieť tomu, ako sa môže vyvíjať cena vami vybranej nehnuteľnosti aj do budúcnosti.
Nestranne vás na obhliadkach upozorní na dôležité detaily nehnuteľnosti a usmerní, čo je a čo nie je výhodná kúpa, pričom bude dbať na vaše predstavy, skutočné potreby a reálnu ponuku na trhu. Šetrí váš čas tým, že vám budú ponúknuté len tie nehnuteľnosti, ktoré budú spĺňať vaše kritéria.
To najdôležitejšie však je, že "Realitný Agent kupujúceho" bude stáť vždy len na vašej strane. Je to váš osobný maklér a vyjedná vám najlepšie podmienky, spoľahlivo za vás vybaví všetky potrebné formality tak, aby ste mali istotu, že všetko prebehne bez akýchkoľvek problémov.
Kúpa Vašej novej nehnuteľnosti bude pre Vás príjemným zážitkom.

V prípade Vášho záujmu o našu službu "Realitný Agent kupujúceho" nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905/331130, email: paktiv@paktiv.sk, vyplňte kontaktný formulár a my Vás budeme kontaktovať, alebo osobne v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.


PAKTIV s.r.o. - realitná kancelária
Ivan Hrnčiar - konateľIČO: 31 373 267
Číslo účtu : SK3111110000006622010008, UniCredit Bank, a.s., pobočka Trnava
Kontakt : 033/534 05 99, 0905/33 11 30, email: paktiv@paktiv.sk, www.paktiv.sk
Zapísaná : Obchodný register Okresného súdu v Trnave, oddiel Sro, vložka číslo 16532/T

Copyright © 2019 Paktiv s.r.o. | Všetky práva vyhradené! | Ochrana osobných údajov