Ponuka 4 a viac - izbové

 


Lokalita:
Veterná

Trnava

Predané!! DOBRÁ LOKALITA - v trojpodlažnom bytovom dome Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt s lógiou a komorou celkovo o rozlohe 86m, ulica Veterná v Trnave. Dispozícia: vstupná chodba, žiadaná komora, kuchyňa, samostatná kúpeľňa a samostatné WC, obývacia izba so vstupom na lógiu, tri izby. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Ponúkaná nehnuteľnosť je v pôvodnom, udržiavanom stave /okná plastové, jadro panel/ - vhodná na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Bytový dom je po revitalizácii. DOBRÁ LOKALITA -dostupná kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, poliklinika, nákupné centrá, autobusová zastávka. Možnosť výmeny za 2-izbový byt v Trnave plus doplatok. Platba aj HÚ.
Bližšie a podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130.


poschodie: 4/4

číslo objektu
022
materiál :
panel
EUR
=0,-


Lokalita:
Hlavná centrum

Trnava

Predané!! V úplnom centre mesta Trnava, na Hlavnej ulici Vám ponúkame na predaj 4-izbový, tehlový byt s balkónom o rozlohe 93m2. Dispozícia: dlhá vstupná chodba, samostatná kúpeľňa a samostatné WC, štyri izby, kuchyňa, balkón. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Ponúkaná nehnuteľnosť je v pôvodnom, udržiavanom stave - vhodná na zmenu dispozície a rekonštrukcie podľa predstáv nového majiteľa. Bytový dom je bez výťahu. Výhodné parkovanie v uzatvorenom, súkromnom dvore. Ďalšia výhoda je nízka mesačná réžia cca 70,- EUR. Byt sa nachádza na pešej zóne - dostupná kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, poliklinika, nákupné centrum, centrum mesta. Voľný kúpou. Platba aj HÚ.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130.


poschodie: 4/4

číslo objektu
021
materiál :
tehla
EUR
=0,-


Lokalita:
Vajanského
centrum

Trnava

CENTRUM mesta - ponúkame na predaj 4-izbový byt s lógiou a komorou o rozlohe 89m2 na Vajanského ulici v Trnave. Byt je po rekonštrukcii - nové plastové okná, nová kuchynská linka so spotrebičmi, plávajúce podlahy a dlažba, stierky a drevený obklad, v spálni vstavaná skriňa na mieru, jadro obložené. Veľmi dobré dispozičné rozdelenie - vstupná hala, do každej izby je samostatný vstup, do kuchyne s komorou sa prechádza cez obývaciu izbu /možnosť tento priestor dispozične celý otvoriť/, samostatné WC a kúpeľňa. Z obývacej izby je vstup na veľkú lógiu, ostatné izby majú francúzsky balkón. K bytu je možné prenajať garáž v suteréne bytového domu. Výborná občianska vybavenosť = sme v centre mesta. Voľný dohodou. Platba aj HÚ.
Tel:0905/331130 Neaktuálne!


poschodie: 3/3

číslo objektu
014
materiál :
panel
EUR
=0,-