Ponuka garsóniek

 


Hospodárska


Trnava

PREDANÉ!! VYHĽADÁVANÁ LOKALITA - BEZBARIÉROVÁ garsónka neďaleko centra mesta. Vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra mesta Vám ponúkame na predaj útulnú, bezbariérovú garsónku po rekonštrukcii celkovo o rozlohe 20m2, ulica Hospodárska v Trnave. Dispozícia: vstupná chodba, kúpelňa spojená s toaletou, izba. Rekonštrukcia: plastové okno, bezpečnostné dvere Adlo, jadro murované, kúpelňa so sprchovým kútom, kvalitne upravené pôvodné drevené parkety, stierky, obklad, dlažba. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - obchody, nákupné centrá, škola, škôlka, autobusová zastávka, centrum mesta...... BONUS: nízke mesačné náklady vo výške cca 50,-EUR pre jednu osobu. Bytový dom je po revitalizácii. Ponúkaný byt je kúpou voľný. Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130 alebo osobne u nás v kancelárii PAKTIV s.r.o., Hlavná 22, Trnava.

-------------
VYKUPUJEME NEHNUTEĽNOSTI v Trnave a okolí aj zadĺžené. Bližšie informácie na telefónnom čísle 0905/331130.
------------

 

číslo objektu
039
materiál :
panel
EUR
=0,-


Spartakovská


Trnava

Predané!! BEZBARIÉROVÁ GARSÓNKA - ponúkame Vám na predaj bezbariérovú garsónku s balkónom o rozlohe 28m2, ulica Spartakovská v Trnave. Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC a samostatná kúpelňa, izba s kuchynským kútom so vstupom na balkón. Garsónka je v úplnom pôvodnom stave, jadro umakartové. Kompletná občianska vybavenosť - obchody, autobusová a železničná stanica, autobusová zastávka, poliklinika, nákupné centrá, centrum mesta. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu. Bytový do je po revitalizácii. Voľný kúpou. Nízka mesačná réžia. Bližšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130.

-------------
VYKUPUJEME NEHNUTEĽNOSTI v Trnave a okolí aj zadĺžené. Bližšie informácie na telefónnom čísle 0905/331130.
------------

 

číslo objektu
038
materiál :
panel
EUR
=0,-


Andreja Kubinu


Trnava

Predané!! Ponúkame Vám na predaj garsónku o rozlohe 20m2 na ulici Andreja Kubinu v Trnave. Garsónka má plastové okno, ostatné v pôvodnom, udržiavanom stave - jadro umakartové. Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa spojená s WC, izba. Bytový dom je po revitalizácii. Ponúkaná nehnuteľnosť je kúpou voľná. Platba aj HÚ. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Bližšie a podrobnejšie informácie o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905/331130.

**********************
Vykupujeme nehnuteľnosti aj zadĺžené, platba do 24 hodín po dohode..
**********************

poschodie:8/8

číslo objektu
029
materiál :
panel
EUR
=0,-